Karuzela z idolami: gwiazdozbiór osobisty

Zgłoszenie do artykułu: Karuzela z idolami: gwiazdozbiór osobisty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Karuzela z idolami: gwiazdozbiór osobisty Raczek, Tomasz (autor)
Szczygielski, Marcin (ilustracje) Oznaczenie autora wg wydawcy: Raczek Tomasz, Szczygielski Marcin

Seria:

Biblioteka „Latarnika”

Data wydania:

2006

Miejsce wydania:

Michałów-Grabina: Instytut Wydawniczy „Latarnik” im. Zygmunta Kałużyńskiego

ISBN:

978-83-60000-15-1

Typ publikacji:

gwiazdozbiór

Infomacje

Osobisty gwiazdozbiór postaci lubianych, szanowanych i podziwianych ze świata sztuki, mediów, filmu oraz estrady. Pośród sportretowanych rodzimych gwiazd piosenki znalazły się: Ewa Demarczyk, Doda, Filipinki, Anna German, Edyta Górniak, Kalina Jędrusik, Kora, Beata Kozidrak, Helena Majdaniec, Justyna Steczkowska, Izabela Trojanowska, Violetta Villas.