Trzy piosenki dziecięce

Zgłoszenie do artykułu: Trzy piosenki dziecięce

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Trzy piosenki dziecięce Rączka, Stanisław Ignacy (muzyka)
Duda, Antoni (opracowanie, muzyka)
Wasowski, Jerzy (muzyka)
Pilecka, Ligia (redakcja)
Kotula, Ewa (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rączka Stanisław Ignacy, Wasowski Jerzy Obsada instrumentalna: trzygłosowy chór dziecięcy z fortepianem – 3 trąbki C, flet, perkusja, kontrabas ad lib

Seria:

Nasza Pieśń Chóralna, 36

Data wydania:

1967 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

maj 1967

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 2

Znak wydawniczy:

PWM 6164

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 12 stron o wymiarach 24 na 17 cm. Oddany do druku 23 stycznia 1967 r. Na ostatniej stronie zamieszczono wykaz utworów, które zostały wydane w ej serii: 1–35. Publikacja prezentuje trzy piosenki dziecięce:

  • Polonez towarzyski,
  • Mały trębacz,
  • Muzykalny zastęp.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.