Nasza pieśń: 20 pieśni rewolucyjnych: na 3-głosowy chór mieszany ...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Nasza pieśń: 20 pieśni rewolucyjnych: na 3-głosowy chór mieszany i fortepian (4-głosowy chór mieszany a cappella) Retter, Jan (opracowanie)
Bruchnalski, Janusz (projekt okładki)
Pilecka, Ligia (redakcja)
Dziębowska, Elżbieta (przedmowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Retter Jan Obsada instrumentalna: Na 3-głosowy chór mieszany i fortepian (4-głosowy chór mieszany a cappella).

Seria:

Repertuar Zespołów Amatoskich, 2

Data wydania:

1964 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Warszawa: Centralna Poradnia Amatorskiego Ruchu Artystycznego; Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1964

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1965 : 9

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 95 luźnych kart, w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm. Publikację oddano do druku 5 października 1964 r. Zawiera nuty i teksty.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.