Aldabra: walc argentyński

Zgłoszenie do artykułu: Aldabra: walc argentyński

Aldabra: walc argentyński Różewicz, Jan (muzyka)
Zalewski, Maciej (instrumentacja)
Kozarynowa, Zofia (redakcja)
Martin, Jerzy (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Różewicz Jan, Zalewski Maciej Obsada instrumentalna: Na flet; klarnet I - II in B; trąbkę I - II in B; puzon; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce I - II, III; wiolonczele; kontrabas; perkusję.

Biblioteka Orkiestr Rozrywkowych, 31

1962 (data prawdopodobna)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

czerwiec 1962

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 358

Druk muzyczny składający się z 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24 na 18 cm. Publikacja została oddana do druku 4 maja 1962 r.