Antonówki, malinówki: zbiór piosenek dla dzieci do słów Aleksandr...

Antonówki, malinówki: zbiór piosenek dla dzieci do słów Aleksandra Rymkiewicza: na głos i fortepian Rymkiewicz, Aleksander (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rymkiewicz Aleksander Obsada instrumentalna: Na głos i fortepian.

1966

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

maj 1966

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska 7802 II musicalia

Druk muzyczny obejmujący 40 stron o wymiarach 22 na 24 cm. Publikacja zawiera informacje: Zalecane przez Ministerstwo Kultury i Sztuki dla szkół muzycznych 1 stopnia i ognisk muzycznych.