Album polskiego rocka

Zgłoszenie do artykułu: Album polskiego rocka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Album polskiego rocka Sart, Marek (autor)
Wiernik, Marek (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sart Marek, Wiernik Marek

Data wydania:

1987

Miejsce wydania:

Bydgoszcz: „Pomorze”

ISBN:

83-7003-640-6

Typ publikacji:

leksykon

Infomacje

Sylwetki najpopularniejszych zespołów polskiego rocka pierwszej połowy lat 80-tych (Bank, Budka Suflera, Exodus, Klaus Mitffoch, Klincz, Kombi, Krzak, Lady Pank, Lombard, Maanam, Mech, Oddział Zamknięty, Perfect, Republika, Rezerwat, RSC, TSA, Turbo, Wanda i Banda). Biogramy uzupełnia ważniejsza dyskografia oraz teksty, a także nuty (z zapisem funkcyjnym akompaniamentu) największych przebojów.