Album polskiego rocka

Zgłoszenie do artykułu: Album polskiego rocka

Album polskiego rocka Sart, Marek (autor)
Wiernik, Marek (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sart Marek, Wiernik Marek

1987

Bydgoszcz: „Pomorze”

ISBN:

83-7003-640-6

leksykon

Sylwetki najpopularniejszych zespołów polskiego rocka pierwszej połowy lat 80-tych (Bank, Budka Suflera, Exodus, Klaus Mitffoch, Klincz, Kombi, Krzak, Lady Pank, Lombard, Maanam, Mech, Oddział Zamknięty, Perfect, Republika, Rezerwat, RSC, TSA, Turbo, Wanda i Banda). Biogramy uzupełnia ważniejsza dyskografia oraz teksty, a także nuty (z zapisem funkcyjnym akompaniamentu) największych przebojów.