Piosenki z operetki „Miss Polonia”

Zgłoszenie do artykułu: Piosenki z operetki „Miss Polonia”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Piosenki z operetki „Miss Polonia” Sart, Marek (muzyka)
Jurandot, Jerzy (słowa)
Lipiński, Eryk (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sart Marek, Jurandot Jerzy Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Data wydania:

1960 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: „Synkopa”

Data druku:

styczeń 1961

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”

Znak wydawniczy:

„S” 44

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 17066 III musicalia

Infomacje

W publikacji znajdują się następujące utwory:

Szkoda, że niepogoda,

Każda miłość jest pierwsza,

Paryski walczyk.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.