Tetyda na Skyros: opera: 2 tercety i duet na głosy, wiolonczelę i...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Tetyda na Skyros: opera: 2 tercety i duet na głosy, wiolonczelę i klawesyn Scarlatti, Domenico (muzyka)
Capeci, Carlo (słowa)
Jachimecka, Zofia (tłumaczenie)
Dziewulska, Maria (opracowanie)
Ochlewski, Tadeusz (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Scarlatti Domenico Uzupełnienie: muzyka Domenico Scarlatti ; libretto Carlo Capeci ; tłumaczenie z włoskiego Zofia Jachimecka ; realizacja basu cyfrowanego Maria Dziewulska ; opracowanie wykonawcze Tadeusz Ochlewski Obsada instrumentalna: 2 tercety i duet na głosy, wiolonczelę i klawesyn.

Seria:

Florilegium Musicae Antiquae, 5

Data wydania:

1963

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

marzec 1963

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1963 : 145

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 24 stron w obwolucie o wymiarach 25 na 35 cm. Zawiera nuty oraz tekst włoski i polski.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.