Ave Maria: op. 52 nr 6

Zgłoszenie do artykułu: Ave Maria: op. 52 nr 6

Ave Maria: op. 52 nr 6 Schubert, Franciszek (muzyka)
Hoffman, Stanisława (opracowanie)
Hoffman, Jan (opracowanie)
Twardowski, Jan (tłumaczenie)
Olszak, Eugeniusz (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Schubert Franz Uzupełnienie: muzyka Franz Schubert ; do druku przygotowali Stanisława i Jan Hoffmanowie ; tłumaczył z niemieckiego Jan Twardowski ; projekt okładki Eugeniusz Olszak Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Pieśni, Które Lubimy, 46

1958

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

lipiec 1958

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3149

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 236

Druk muzyczny obejmujący 12 stron o wymiarach 30 na 20 cm. Zawiera nuty oraz tekst niemiecki i polski. Na ostatniej stronie publikacji znajduje się notka o kompozytorze, jego zdjęcie oraz informacja na temat prezentowanej pieśni.