Klipsy: fokstrot

Zgłoszenie do artykułu: Klipsy: fokstrot

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Klipsy: fokstrot Skalska, Hanna (muzyka)
Szemioth, Kazimierz (słowa)
Pradella, Albert (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Skalska Hanna, Szemioth Kazimierz, Pradella Albert Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt Es; trąbkę B; fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce: I, II, III i akordeon (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas; perkusję (wielki bęben, mały bęben, talerze).

Tytuł:

Hallo, hallo, hallo, hallo: fokstrot Markiewicz, Adam (muzyka)
Tylczyński, Andrzej (słowa)
Pradella, Albert (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Markiewicz Adam, Tylczyński Andrzej, Pradella Albert Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt Es; fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce: I, II, III i akordeon (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas; perkusję (wielki bęben, mały bęben, talerze).

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 107

Data wydania:

1958

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 314

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 15 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm. Oddany do druku 13 listopada 1958 r. Zawiera nuty i teksty.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.