Arioso Marii: z II aktu opery Maria

Zgłoszenie do artykułu: Arioso Marii: z II aktu opery Maria

Arioso Marii: z II aktu opery Maria Statkowski, Roman (muzyka, słowa)
Straszyński, Olgierd (opracowanie)
Malczewski, Maria Antoni (słowa)
Młodzianowski, Adam (projekt okładki)
Pilecka, Ligia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Statkowski Roman Uzupełnienie: muzyka i słowa Roman Statkowski ; do druku przygotował Olgierd Straszyński ; wg poematu Maria Antoniego Malczewskiego ; projekt okładki Adam Młodzianowski ; redaktor Ligia Pilecka Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Arie z Oper Polskich, 20

1967

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1967

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 6374

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1967 : 793

Druk muzyczny obejmujący 8 stron. Na ostatniej stronie zamieszczono biogram kompozytora i komentarz dotyczący utworu.