Na Śląsku: op. 16: wiązanka pieśni ludowych na jeden głos z towar...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Na Śląsku: op. 16: wiązanka pieśni ludowych na jeden głos z towarzyszeniem fortepianu lub orkiestry Tytuł oryginalny: Na Śląsku: op. 16: wiązanka pieśni ludowych na jeden głos z tow. fortepianu lub orkiestry Stoiński, Stefan Marian (opracowanie)
Tondery_H (opracowanie)
Łukowiec, Antoni (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Stoiński Stefan Marian Uzupełnienie: opracował Marian Stefan Stoiński ; z uzupełnieniami H. Tondery i Antoniego Łukowca Obsada instrumentalna: Na jeden głos z towarzyszeniem fortepianu lub orkiestry.

Seria:

Śląska Biblioteka Muzyczna, 23

Data wydania:

1949

Miejsce wydania:

Katowice: Związek Śląskich Kół Śpiewaczych

Data druku:

30 listopada 1949

Miejsce druku:

Katowice: Państwowe Katowickie Zakłady Graficzne

Postać zapisu:

partytura i głos

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1949 : 596

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 242

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 10 stron (w tym 8 przypada na partyturę a 2 na głos) o wymiarach 30 na 21 cm. Zawiera nuty i tekst. Publikacja ukazała się nakładem Związku Śląskich Kół Śpiewaczych.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.