Aria Adeli: z operetki „Zemsta nietoperza”: na głos z fortepianem

Aria Adeli: z operetki „Zemsta nietoperza”: na głos z fortepianem Strauss, Johann (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Strauss Johann Uzupełnienie: muzyka Johann Strauss ; tekst tradycyjny ; okładkę projektował Witold Skulicz ; redaktor Krystyna Jaworska Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Wesoła Estrada, 3

1957

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

Data druku:

luty 1957

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 2701

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 211

Publikacja oddana do druku 12 lutego 1957 r.