Adoro te devote: hymn św. Tomasza z Akwinu o Najświętszym Sakrame...

Adoro te devote: hymn św. Tomasza z Akwinu o Najświętszym Sakramencie ; O Sacrum Convivium Tytuł oryginalny: Adoro te devote: hymn św. Tomasza z Akwinu o Najśw. Sakramencie ; O Sacrum Convivium Surzyński, Józef (układ) Oznaczenie autora wg wydawcy: Surzyński Obsada instrumentalna: Na chór mieszany.

Z Wydawnictw im. Kazimierza Tomasza Barwickiego w Poznaniu, 197

1946 (copyright)

Poznań: Kazimierz Tomasz Barwicki

Znak wydawniczy:

K-59909

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1949 : 403

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 49 : 403

Druk muzyczny obejmujący jedną kartę o wymiarach 33 na 24 cm. Data copyright: 02.05.1946.