Pieśni ludowe spiskie, orawskie: na 3-głosowy chór równy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pieśni ludowe spiskie, orawskie: na 3-głosowy chór równy Swatoń, Józef (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Swatoń Józef Obsada instrumentalna: Na 3-głosowy chór równy.

Seria:

Biblioteka Ludowego Instytutu Muzycznego, zeszyt 4

Data wydania:

1946

Miejsce wydania:

Łódź: Ludowy Instytut Muzyczny

Miejsce druku:

Łódź: R. Tylko

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1153 : 47

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1153 / 47

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 11 stron o wymiarach 21 na 15 cm. Zawiera nuty i tekst. Wydano z subwencji Centralnego Instytutu Kultury.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.