Nie opuszczaj nas Matko: osiem pieśni do Matki Bożej: na chór mie...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Nie opuszczaj nas Matko: osiem pieśni do Matki Bożej: na chór mieszany Szuniewicz, Antoni (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szuniewicz Antoni Obsada instrumentalna: Na chór mieszany.

Seria:

Z Wydawnictw im. Kazimierza Tomasza Barwickiego w Poznaniu, 439

Data wydania:

1948 (copyright)

Miejsce wydania:

Poznań: Kazimierz Tomasz Barwicki

Znak wydawniczy:

K-57545

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1949 : 69

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 49 : 69

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 12 stron o wymiarach 33 na 23 cm. Zawiera następujące utwory:

Zdrowaś Maryjo : na chór mieszany,

Matko pocieszenia / melodia ludowa,

O Mario : na 6-cio głosowy chór mieszany / melodia ludowa,

Gwiazdo jasności / melodia ludowa,

Pieśnią wesela,

Słowiczki już śpiewają / melodia Ks. Walczyńskiego,

Nie opuszczaj nas / melodia ludowa,

O Maryjo czemu biegniesz w niebo / melodia ludowa.

Nad pierwszym nagłówkiem widnieje dedykacja: Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi M. Jancewiczowi.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.