Polskie kolędy i pastorałki: antologia

Zgłoszenie do artykułu: Polskie kolędy i pastorałki: antologia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Polskie kolędy i pastorałki: antologia Szweykowska, Anna (wybór, opracowanie)
Krehlikowa, Alina (opracowanie graficzne, redakcja)
Łagocki, Zbigniew (fotografie)
Pawłowski, Marek (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szweykowska Anna Obsada instrumentalna: linia melodyczna z podpisanym tekstem

Seria:

Spotkania

Data wydania:

1989

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

3

Data druku:

1989

Miejsce druku:

Gdańsk: Gdańskie Zakłady Graficzne

ISBN:

8322404212

Typ publikacji:

antologia

Sygnatura:

Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” S106

Infomacje

Publikacja ozdobiono fragmentami bożonarodzeniowych opłatków ze zbiorów Muzeum Etnograficznego w Krakowie i ze zbiorów własnych.

Dostęp