Msza i Pieśni do Najświętszej Panny Marji: tenor i bas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Msza i Pieśni do Najświętszej Panny Marji: tenor i bas Tytuł oryginalny: Msza i Pieśni do N. P. Marji Tłoczyński, Apolinary (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Tłoczyński Apolinary Obsada instrumentalna: Na głosy męskie.

Seria:

Z Wydawnictw im. Kazimierza Tomasza Barwickiego w Poznaniu, 1

Data wydania:

1946 (copyright)

Miejsce wydania:

Poznań: Kazimierz Tomasz Barwicki

Znak wydawniczy:

K-58467

Postać zapisu:

tenor i bas

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 49 : 281

Infomacje

Publikacja zawiera następujące utwory:

Kyrie;

Gloria;

Credo;

Offertorium / muzyka Ignacy Franciszek Guniewicz;

Sanctus;

W kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej / muzyka Józef Herrmann ; słowa J. Ewan;

Agnus Dei;

O Gwiazdo Morska / muzyka M. H. ; sł. D. Czyżewskiego;

Pieśń do Matki Boskiej / melodia ludowa.

Data copyright: 14.05.1946.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.