Modlitwa do Boga: śpiew religijny z towarzyszeniem fortepianu lub...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Modlitwa do Boga: śpiew religijny z towarzyszeniem fortepianu lub organu: ofiarowany swej uczennicy Wielmożnej Pannie Bronisławie Horbowskiej przez Wilhelma Troschel Tytuł oryginalny: Modlitwa do Boga: śpiew religijny z towarzyszeniem fortepianu lub organu: ofiarowany swej uczennicy Wej Pannie Bronisławie Horbowskiej przez Wilhelma Troschel Troszel, Wilhelm (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Troschel Wilhelm Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Miejsce wydania:

Warszawa: Gustaw Sennewald

Miejsce druku:

Juliusz Volmar Fleck (litografia)

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [ze starego zasobu 923]

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 5 stron i 1 luźną kartę o wymiarach 35 na 27 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.