Arystokrata bez krawata: gwiazdy i melodie

Zgłoszenie do artykułu: Arystokrata bez krawata: gwiazdy i melodie

Arystokrata bez krawata: gwiazdy i melodie Tyszkiewicz, Jan (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Tyszkiewicz Jan

Warszawa: Wydawnictwo Nowy Świat

ISBN:

83-7386-168-8

wywiad

Zbiór wywiadów, jakie autor przeprowadził z gwiazdami polskiej sceny i estrady we własnych audycjach muzycznych na antenie Radia Wolna Europa. Jego gośćmi byli m.in.: Wojciech Młynarski, Andrzej Rosiewicz, Zbigniew Wodecki. Są także rozdziały poświęcone nieżyjącym już dziś artystom: Annie German, Hance Ordonównie, Agnieszce Osieckiej. Książkę uzupełnia płyta z nagraniami piosenek z tekstami i muzyką autora, śpiewanymi przez jego rozmówców.