Arystokrata bez krawata: gwiazdy i melodie

Zgłoszenie do artykułu: Arystokrata bez krawata: gwiazdy i melodie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Arystokrata bez krawata: gwiazdy i melodie Tyszkiewicz, Jan (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Tyszkiewicz Jan

Data wydania:

2006

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Nowy Świat

ISBN:

83-7386-168-8

Typ publikacji:

wywiad

Infomacje

Zbiór wywiadów, jakie autor przeprowadził z gwiazdami polskiej sceny i estrady we własnych audycjach muzycznych na antenie Radia Wolna Europa. Jego gośćmi byli m.in.: Wojciech Młynarski, Andrzej Rosiewicz, Zbigniew Wodecki. Są także rozdziały poświęcone nieżyjącym już dziś artystom: Annie German, Hance Ordonównie, Agnieszce Osieckiej. Książkę uzupełnia płyta z nagraniami piosenek z tekstami i muzyką autora, śpiewanymi przez jego rozmówców.