ABC prezentera dyskoteki

Zgłoszenie do artykułu: ABC prezentera dyskoteki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

ABC prezentera dyskoteki Walicki, Franciszek (przedmowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Walicki Franciszek Uzupełnienie: [wprowadzenie Franciszek Walicki]

Data wydania:

1984

Miejsce wydania:

Warszawa: Centralny Ośrodek Metodyki Upowszechniania Kultury

ISBN:

83-00-00558-7

Typ publikacji:

skrypt

Infomacje

Skrypt wydany dla prezenterów dyskotek, zawierający podstawową wiedzę o wykonawcach, piosenkach, standardach jazzowych, stylach muzycznych oraz o aparaturze dyskotekowej, elektroakustycznej i oświetleniowej.