ABC prezentera dyskoteki

Zgłoszenie do artykułu: ABC prezentera dyskoteki

ABC prezentera dyskoteki Walicki, Franciszek (przedmowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Walicki Franciszek Uzupełnienie: [wprowadzenie Franciszek Walicki]

1984

Warszawa: Centralny Ośrodek Metodyki Upowszechniania Kultury

ISBN:

83-00-00558-7

skrypt

Skrypt wydany dla prezenterów dyskotek, zawierający podstawową wiedzę o wykonawcach, piosenkach, standardach jazzowych, stylach muzycznych oraz o aparaturze dyskotekowej, elektroakustycznej i oświetleniowej.