Anita: tango ; Inga: tango

Zgłoszenie do artykułu: Anita: tango ; Inga: tango

Anita: tango ; Inga: tango Wopaleński, Józef (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wopaleński Józef Obsada instrumentalna: Na klarnet: I, II, III B; trąbkę: I, II B; gitarę; akordeon; fortepian; perkusję; skrzypce: I, II, III; wiolonczelę; kontrabas.

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 16

1954 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

sierpień 1954

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 1542

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1954 : 487

Druk muzyczny składający się z 38 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 26 na 18 cm, wiele liczbowań. Publikacja została oddana do druku 21 sierpnia 1954 roku.