La paloma: na głos z fortepianem

Zgłoszenie do artykułu: La paloma: na głos z fortepianem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

La paloma: na głos z fortepianem Yradier, Sebastián de (muzyka)
Starzyk, Stefan (redakcja)
Nowak, Tadeusz (tłumaczenie)
Skulicz, Witold (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Yradier Sebastian Uzupełnienie: muzyka Sebastian Yradier ; do druku przygotował Stefan Starzyk ; tłumaczył z hiszpańskiego Tadeusz Nowak ; projekt okładki Witold Skulicz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Wesoła Estrada, 22

Data wydania:

1958 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

czerwiec 1958

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 245

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Publikacja zawiera tekst w języku polskim i hiszpańskim. Publikacja została oddana do druku 17 maja 1958 roku.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.