Czy wiesz, co znaczy róży kwiat: z operetki „Ptasznik z Tyrolu”: ...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Czy wiesz, co znaczy róży kwiat: z operetki „Ptasznik z Tyrolu”: na głos z fortepianem Zeller, Karol (muzyka)
West, M. (słowa)
Held, L. (słowa)
Chrzanowski, Tadeusz (tłumaczenie)
Garztecka, Irena (opracowanie)
Pilecka, Ligia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Zeller Karol Uzupełnienie: muzyka Karol Zeller ; do druku przygotowała Irena Garztecka ; słowa M. West, L. Held ; tłumaczenie z niemieckiego Tadeusz Chrzanowski ; redaktor Ligia Pilecka Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Wesoła Estrada, 43

Data wydania:

1961 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1961

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 4506

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 50

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 50

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 8 stron o wymiarach 31 na 24 cm. Publikacja została oddana do druku 10 października 1961 r. Tekst piosenki został opublikowany w języku polskim oraz niemieckim.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.