Druga miłość mego życia

Zgłoszenie do artykułu: Druga miłość mego życia

Druga miłość mego życia Zimińska-Sygietyńska, Mira (autor)
Sroka, Mieczysław (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Zimińska-Sygietyńska Mira, Sroka Mieczysław Uzupełnienie: Mira Zimińska-Sygietyńska ; oprac. i przypisami opatrzył Mieczysław Sroka

1990

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

ISBN:

83-221-0563-0

pamiętnik

Drugi tom pamiętników opisujący życie i pracę w okresie powojennym. Poświęcony głównie zespołowi „Mazowsze”.