Aria Nuradina z melodramatu „Iskahar” : z basso continuo

Tytuł oryginalny:

Aria de Nuradin : du Melodramma Iskahar : pour le Clavecin

Obsada instrumentalna:

Na głos z basso continuo.

Typ/rodzaj:

rękopis: kopia nieznanego autora

Biblioteka Jagiellońska. Muz. Rkp. 2011 : 162/306 (7)

Informacje dodatkowe:

Dokument oprawiony z innymi ariami i utworami instrumentalnymi w twardą okładkę o wymiarach 24,5 na 35 cm z dodanymi stronami z przodu i z tyłu. Zbiór składa się z utworów pisanych przez różnych kopistów. Dokument pisany czarnym piórem. Rękopis obejmuje 4 strony nienumerowane o wymiarze 23 na 35 cm, w tym 1 stronę niezapisaną.