Arietty z opery „Ofiara przerwana” : na gitarę

Tytuł oryginalny:

Aryetti z Opery Ofiara przerwana : na gitarę : przez Pana Winter

Obsada instrumentalna:

Na gitarę z tekstem podpisanym.

Gatunek muzyczny:

cavatina, marsz

Typ/rodzaj:

rękopis: kopia nieznanego autora

Biblioteka Jagiellońska. Muz. Rkp. 2011 : 162/307 (8)

Informacje dodatkowe:

Rękopis obejmuje 9 strony o wymiarach 23 x 35 cm. Dokument pisany czarnym piórem. Manuskrypt oprawiony z innymi ariami i utworami instrumentalnymi w twardą okładkę o wymiarach 24, 5 x 35 cm z dodanymi stronami z przodu i z tyłu. Zbiór składa się z utworów pisanych przez różnych kopistów.