O Janie Snycerzu : fragmenty muzyczne według motywów z 16-go wiek...

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Centrum Kultury Podgórza w Krakowie, z siedzibą: ul. Sokolska 13, 30-510 Kraków, e-mail: sekretariat@ckpodgorza.pl. Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajduje się tutaj: polityka prywatności.

Tytuł właściwy:

O Janie Snycerzu : fragmenty muzyczne według motywów z 16-go wieku

Tytuł oryginalny:

O Janie Snycerzu. Fragmenty muzyczne według motywów z 16go wieku napisał K. Meyerhold

Obsada instrumentalna:

Na głos.

Data powstania:

1956

Gatunek muzyczny:

pieśń

Typ/rodzaj:

rękopis: autograf kompozytora

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska. Rkp. 1983 : 832/33 (37)

Informacje dodatkowe:

Manuskrypt zawiera również utwory instrumentalne. Do rękopisu dołączono maszynopis ze słuchowiska dla dzieci z dnia 31.01.1956 r. oraz kartkę z rachunkami. Dokument pisany ołówkiem.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.