Wiele hałasu o nic

Zgłoszenie do artykułu: Wiele hałasu o nic

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Centrum Kultury Podgórza w Krakowie, z siedzibą: ul. Sokolska 13, 30-510 Kraków, e-mail: sekretariat@ckpodgorza.pl. Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajduje się tutaj: polityka prywatności.

Tytuł właściwy:

Wiele hałasu o nic

Obsada instrumentalna:

Na orkiestrę.

Postać zapisu:

partytura

Gatunek muzyczny:

piosenka

Typ/rodzaj:

rękopis : autor rękopisu niezidentyfikowany

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska. Rkp. muz. 1983 : 57

Informacje dodatkowe:

Rękopis obejmuje 12 nienumerowanych stron o wymiarach 36 na 27 cm. Zawiera muzykę do komedii autorstwa Williama Shakespeare’a z 1588 r. „Wiele hałasu o nic”. Brak tekstu słownego. Dokument pisany czarnym piórem.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.