Jutro – to żart

Zgłoszenie do artykułu: Jutro – to żart

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nadziei w nas już coraz mniej,

Nikt z nas już nie wie, czego chce...

Spójrz – nie wiemy nawet gdzie nasz brzeg,

Spójrz – a przecież miał to być cudowny rejs.

Jutro zapomni o nas świat,

Jutro rozwieje ślady wiatr

I tak.

Już w mojej dłoni obca dłoń

A w twoim głosie chłodny ton,

Wiem, teraz wiem, że to nie to,

Że zapłacić trzeba nam za każdy błąd.

Jutro zapomni o nas świat,

Jutro rozwieje ślady wiatr

I tak.

Spójrz – za oknem znowu gaśnie dzień,

Spójrz – tak kończy się nasz niedośniony sen.

Jutro...

Jutro...

Jutro...

Jutro – to żart...[1]

Bibliografia

1. 

http://www.teksty.agencja-as.pl.
Baza tekstów Andrzeja Sobczaka [odczyt: 20.01.2017].

2. 

https://online.zaiks.org.pl.
Katalog utworów muzycznych ZAiKS [odczyt: 20.01.2017].