Agencja Artystyczna Blue Note

Zgłoszenie do artykułu: Agencja Artystyczna Blue Note

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Agencja Artystyczna Blue Note

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Adres internetowy:

http://www.bluenote.waw.pl/

Adres stacjonarny:

ul. Zamiany 9/8, 02-786 Warszawa

Informacje

Agencja Artystyczna działa od 1994 r.

Założycielem jest Andrzej Łukasik, kontrabasista, muzyk jazzowy, producent, menadżer, animator życia muzycznego.

W 2006 r agencja rozszerzyła swoją działalność o wydawnictwo płytowe.

Współpracujemy m.in. z artystami: Ewą Bem, Włodzimierzem Nahornym, Andrzejem Jagodzińskim, Januszem Szromem, Pawłem Perlińskim, Robertem Majewskim, Henrykiem Miśkiewiczem, Andrzejem Olejniczakiem, Andrzejem Poniedzielskim, Bogdanem Loeblem, Krystyną Jandą, Joanną Trzepiecińską, Zbigniewem Zamachowskim, Piotrem Machalicą i wieloma innymi.

Współpracuje z wieloma teatrami, filharmoniami i klubami w kraju m.in.: Teatrem Polonia, Teatrem Małym w Warszawie, Teatrem Dramatycznym w Białymstoku, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Filharmonią Narodową, Filharmonią Wrocławską, Filharmonią Częstochowska, Filharmonią Podlaską, Filharmonią Łódzką i innymi[1].

Bibliografia

1. 

http://www.bluenote.waw.pl/
Strona internetowa Agencji Artystycznej Blue Note [odczyt: 20.03.2017].