Blend Records

Zgłoszenie do artykułu: Blend Records

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Blend Records

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Informacje

Polska wytwórnia płytowa z siedzibą we Wrocławiu założona przez Marka Pro Gluzińskiego i Marcina Cichego w 1999 r. Wydaje głównie albumy z gatunku hip-hop, rap.

Wytwórnia wydała pierwsze płyty takich artystów i zespołów jak na przykład Grammatik, Echo, Fenomen, Donguralesko, K.A.S.T.A, Natura Dread Killaz.

W 2002 r. wytwórnia zakończyła swoją działalność, by w 2012 r. ponownie ją wznowić[1], [2].

Bibliografia

1. 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Blend_Records.
Wikipedia, wolna encyklopedia [odczyt: 28.03.2017].

2. 

https://www.facebook.com/Blendrec/info?tab=page_info.
Oficjalny profil wytwórni Blend Records w serwisie społecznościowym Facebook [odczyt: 28.03.2017].