Dywizja KOT

Zgłoszenie do artykułu: Dywizja KOT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Dywizja KOT

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Informacje

Wytwórnia płytowa działająca od 2002 do 2006 r., którą prowadził Tomasz Ryłko (Ryłkołak) znany między innymi z audycji na antenie radia RMF FM i Radiostacji. Firma specjalizowała się w polskim metalu.

Zadebiutowała na rynku wydając reedycję płyty Geisha Goner „Catching Broadness” z dodatkowymi utworami, reedycję debiutanckiej płyty Quo Vadis (z bonusem w postaci materiału z demo „Quo Vadis”), „Invitation From Host Of Wrath” Sparagmos (jako bonus – demo „Mortal Organic Remains”), album „Hellish” radomskiej grupy Ahret Dev (jako dodatek materiał demo „Ahret Dev”) oraz „Ból Jonder” grindcore’owej grupy Smirnoff, również z dodatkowymi utworami[1], [2].

Bibliografia

1. 

http://muzyka.interia.pl/
Portal informacyjny Interia Muzyka [odczyt: 29.03.2017].

2. 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Ry%C5%82ko
Wikipedia, wolna encyklopedia [odczyt: 29.03.2017].