Impresariat ITI

Zgłoszenie do artykułu: Impresariat ITI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Impresariat ITI

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Adres internetowy:

http://www.iti.pl/

Informacje

Agencja Artystyczna, część Grupy ITI, działająca od 2002 r. Specjalizuje się w organizacji koncertów i dużych imprez promocyjnych, w tym imprez sportowych.

Grupa ITI (ang. International Trading and Investments Holdings SA Luxembourg) holding medialno-rozrywkowy. Została założona w 1984 r. przez Jana Wejcherta i Mariusza Waltera. W 1991 r. dołączył do nich Bruno Valsangiacomo.

Początkowo firma zajmowała się importem i eksportem sprzętu elektronicznego Hitachi, prowadzeniem agencji reklamowej oraz dystrybucją filmów kinowych i na kasetach wideo. W 1985 r. rozszerzyła swoją działalność o branżę spożywczą, zajmując się produkcją i sprzedażą chipsów oraz polepszaczy do pieczywa – pod markami Lilly Chips i Jan Piekarz.

Pod koniec 2000 r. Grupa ITI sprzedała wszystkie swoje udziały w firmach należących do branży spożywczej, by całkowicie skoncentrować się na działalności medialnej i rozrywkowej. Od tego momentu, Grupa ITI zdołała wypracować silną pozycję w trzech głównych sektorach polskiego rynku multimedialnego: produkcji i nadawaniu programów telewizyjnych, w sektorze rozrywki i w sektorze nowych mediów[1], [2].

Bibliografia

1. 

http://www.iti.pl/
Strona internetowa Grupy ITI [odczyt: 08.04.2017].

2. 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_ITI
Wikipedia, wolna encyklopedia [odczyt: 08.04.2017].