Isound Labels

Zgłoszenie do artykułu: Isound Labels

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Isound Labels

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Adres internetowy:

https://isoundlabels.wordpress.com

Adres stacjonarny:

ul. Czajcza 2a, 61-546 Poznań

Informacje

Niezależna dystrybucja i wydawnictwo (jako Sound Improvement) powstałe w 1999 r.

Odpowiada za sukcesy w Polsce takich wykonawców, jak Franz Ferdinand, Skalpel, Mouse On Mars, Tortoise, Roisin Murphy, The Cinematic Orchestra, Mogwai, Mum, Sigur Rós, Fever Ray i wielu innych.

Isound Labels jest także właścicielem takich wydawnictw jak Ampersand Records oraz Barcode Records[1].

Bibliografia

1. 

https://isoundlabels.wordpress.com/
Strona internetowa Isound Labels [odczyt: 08.04.2017].