Kwart Music Polska

Zgłoszenie do artykułu: Kwart Music Polska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Kwart Music Polska

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Adres internetowy:

http://www.agencjakwart.pl/

Adres stacjonarny:

ul. Senacka 9/3, 31-002 Kraków

Informacje

Agencja wydawnicza i fonograficzna z siedziba w Krakowie. Wydaje single, CD, DVD oraz jest managerem: zespołu Wawele, Jana Wojdaka, Arisy Vinci, Gosi Kotwicy, Pauliny Więckiewicz, Danuty Balcer i innych.

Realizuje zamówienia kompozytorskie, teksty do piosenek. Agencja zajmuje się również organizacją i obsługą koncertów, programów estradowych, imprez artystycznych.

Agencja jest współorganizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”. Zajmuje się wyszukiwaniem „młodych talentów” i promocją ich talentu[1].

Bibliografia

1. 

http://www.agencjakwart.pl/
Strona internetowa Kwart Music Polska [odczyt: 10.04.2017].