Loud Out Records

Zgłoszenie do artykułu: Loud Out Records

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Loud Out Records

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Informacje

Polska wytwórnia fonograficzna z siedzibą w Warszawie, działająca w latach 90. XX w., specjalizująca się głównie w muzyce rockowej, punkowej i heavy metalowej, wydawanych na płytach CD i kasetach magnetofonowych.

Wśród wydawnictw znajdowały się między innymi płyty zespołów: Hazael, Ghost (polska grupa Death metalowa), Benediction, Asphyx, Samael, Acid Drinkers, SQUOT (The Aggressions), Incrowd, Bloodlust, Kr’shna Brothers, Alastor, Mr. Pollack czy pierwsza folkowa płyta Yaro oraz kasety min. demo Hate.

Firma upadła w 2 poł. lat 90. XX w. w wyniku bankructwa.

Bibliografia

1. 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Loud_Out_Records.
Wikipedia, wolna encyklopedia [odczyt: 11.04.2017].