Musicart

Zgłoszenie do artykułu: Musicart

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Musicart

J&J Music Art Spółka Jawna

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Adres internetowy:

http://www.musicart.pl/

Adres stacjonarny:

ul. A. Locci 30A/1, 02-928 Warszawa

Informacje

Polska agencja koncertowa i impresaryjna.

Założona w 1997 r. przez Jacka Jastrowicza i Jacka Siębora.

Reprezentuje następujących artystów: Patrycja Markowska, Kasia Kowalska, Kombii, Jacek Stachursky, IRA, Illusion, Grzegorz Skawiński.

Agencja ma na swoim koncie współpracę przy produkcji następujących imprez: Hity na czasie, Eska Music Awards 2007–2009, Trasa Lata z radiem, Life Festival Oświęcim, Rock In Wrocław, Rocktober Fest, Polish Masters, Mecz gwiazd Japonia – Brazylia, turniej snookera Hot Shot Masters III, strefa kibica Wrocław Euro 2012. W 2011 r. zorganizowała trasę koncertową Illusion w Gdańsku, Warszawie i Katowicach, zwieńczoną wydaniem pierwszego w historii grupy koncertowego DVD Live[2].

Bibliografia

1. 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Musicart
Wikipedia, wolna encyklopedia [odczyt: 06.03.2017].

2. 

http://www.musicart.pl/
Strona internetowa Musicart [odczyt: 06.03.2017].