My Music

Zgłoszenie do artykułu: My Music

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

My Music

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Adres internetowy:

http://www.my-music.pl/

Adres stacjonarny:

ul. Wichrowa 1a, 60-449 Poznań

Informacje

Polska wytwórnia płytowa założona w 2006 r. na kanwie rozwiązanej tego samego r. firmy UMC Records. Początkowo stanowiła część koncernu My Music Group Sp. z o.o. Od 1 maja 2014 r. wydawnictwo stało się firmą w pełni samodzielną, która zajmuje się promocją, ale również produkcją i dystrybucją wydawanych tytułów.

Nakładem My Music ukazały się nagrania takich wykonawców, jak: Justyna Steczkowska, Jula, IRA, CF98, Hurt, Nowator, DKA, Gosia Andrzejewicz, Indios Bravos, Kalwi & Remi, Mezo, Proletaryat, Verba, Joanna Liszowska, Agnieszka Włodarczyk, Eldo, South Blunt System, Owal, Abradab, Liber, B.O.K, Robert M , Dawid Kwiatkowski Irena Santor, Red Lips, czy Hans[1], [2].

Bibliografia

1. 

http://www.my-music.pl/.
Strona internetowa wytwórni My Music [odczyt: 11.04.2017].

2. 

http://pl.wikipedia.org/wiki/My_Music.
Wikipedia, wolna encyklopedia [odczyt: 11.04.2017].