Rock House Entertainment

Zgłoszenie do artykułu: Rock House Entertainment

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Rock House Entertainment

Rock House

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Adres stacjonarny:

ul. Powstańców Śląskich 56 C, 53-333 Wrocław

Informacje

Rock House Entertainment (do końca 2001 r. jako Agencja Impresaryjno-Artystyczna „Rock House”) działa od 1994 r., choć oficjalną datą rozpoczęcia działalności jest 1 czerwca 1995 r.

Podstawowym nurtem działania firmy jest szeroko pojęty management gwiazd polskiego show biznesu. Aktualnie pod ich skrzydłami znajdują się tacy wykonawcy, jak: Ania Wyszkoni, Video, Bracia, Plateau z Projektem Grechuta. Spod ich szyldu wywodzą się również tacy artyści polskiej sceny muzycznej, jak: Ich Troje, Łzy, Doda, Big Cyc, Oddział Zamknięty, Sumptuastic, Czarno-Czarni, Blenders.

Rock House ma w dorobku produkcję i organizację wielu tras koncertowych, eventów promocyjnych, widowisk telewizyjnych, dni miast czy firmowych bankietów. Zajmuje się też kompleksową realizacją wydawnictw płytowych[1].

Bibliografia

1. 

http://www.rockhouse.pl/
Strona internetowa Rock House Entertainment [odczyt: 14.04.2017].