Love System

Zgłoszenie do artykułu: Love System

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Love System

Data powstania:

1994

Informacje

Zespół muzyczny założony w 1994 r. w Żyrardowie. Zadebiutował na koncercie w katowickim Spodku, wykonując m. in. utwory: „Marzenia”, „Wyspy marzeń”, „Nie mam nic”. Prócz grania muzyki tanecznej, wykonują również utwory ludowe, piosenki innych artystów oraz nagrywają utwory dance w języku angielskim[1][2].

Bibliografia

1. 

https://www.last.fm/pl/music/Love+System/+wiki
Strona internetowa radia Last.fm [odczyt: 16.11.2022].

2. 

https://www.polotv.pl/wykonawca/love-system_1498852/
Strona internetowa telewizji Polo Tv [odczyt: 21.11.2022].