Rzeki snu

Zgłoszenie do artykułu: Rzeki snu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Rzeki snu

Wykonwca wg wydawcy:

Turowska, Magdalena

Data wydania:

2002
P. 1996 AIA Cytryna.

Wydawca:

MTJ

Numer katalogowy:

MTJCD10112

Nośnik:

CD

Data nagrania:

luty 1993 r., kwiecień 1993 r., maj 1994 r., lipiec 1994 r., marzec 1996 r., kwiecień 1996 r.,

Miejsce nagrania:

Studio w Zalesiu Górnym, Modern Sound Studio w Gdyni, Radio Koszalin, Siedlce, Radio Opole, Olsztyn

Sygnatura BPP:

F392/CD

Bibliografia