Dziubiński, Tomasz

Zgłoszenie do artykułu: Dziubiński, Tomasz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Dziubiński, Tomasz

Data urodzenia:

14 września 1961

Data śmierci:

16 grudnia 2010

Miejsce śmierci:

Gliwice

Informacje

Polski muzyk rockowy, prezes i założyciel wytwórni Metal Mind Productions.

Z muzyką rockową i metalową związał się na początku lat 80. XX w., pracując jako dziennikarz, a później menedżer i animator sceny muzycznej. Był organizatorem festiwali Metalmania, a także ponad 1000 koncertów w Polsce, w tym między innymi Monsters of Rock z udziałem AC/DC, Metalliki oraz Queensrÿche w 1991 r.

Współtwórca i redaktor naczelny (od 1990 r.) polskiej edycji miesięcznika Metal Hammer. Był wieloletnim członkiem Zarządu Związku Producentów Audio Video[1], [2].

Bibliografia