Jakubiec, Czesław

Zgłoszenie do artykułu: Jakubiec, Czesław

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Jakubiec, Czesław

Data urodzenia:

13 lipca 1970

Miejsce urodzenia:

Łodygowice

Informacje

Człowiek, który podejmuje wyzwania i chętnie konfrontuje swój talent z oczekiwaniami wymagających widzów.

Czesław Jakubiec jest absolwentem wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi. W 2007 r. stworzył program Klasyka z przymrużeniem oka, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Przyniósł zwycięstwa, uznanie i nagrody, czego konsekwencją stały się liczne nagrania telewizyjne. Humor i muzykalność tenora szybko okazały się nieodzownym elementem licznych kabaretonów i mocnym punktem festiwali. Czesław Jakubiec wpisuje się w pewną niszę rozrywki nie do końca poważnej, ale też nie trywialnej. Mógłby występować w operze albo w kabarecie, ale wybrał coś pomiędzy.

Jego występy to zaskakujące połączenie muzyki, humoru i interaktywnej zabawy. Udowadnia, że artystyczne może być popularne. Wszystko w jednym: filharmonia w kabarecie, jeżeli opera to komiczna, śpiew przerywany wybuchami śmiechu! Muzyka poważna – poważną być już nie może[1].

Bibliografia

1. 

https://www.facebook.com/Czeslaw.Jakubiec/.
Oficjalny profil Czesława Jakubca w serwisie społecznościowym Facebook [odczyt: 11.12.2018].

2. 

Kozłowska, Agnieszka.