Kozłowska, Agnieszka

Zgłoszenie do artykułu: Kozłowska, Agnieszka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Kozłowska, Agnieszka

Data urodzenia:

22 października 1962

Miejsce urodzenia:

Kielce

Informacje

Współtwórczyni Przeglądu Kabaretów PAKA (1985), autorka tekstów, recenzji, felietonów. Współredaktorka i redaktorka płyt CD wydanych przez PAKĘ. Przez wiele lat rzecznik prasowy Stowarzyszenia PAKA. Autorka pięciu książek o tematyce kabaretowej:

  • „Magiczny Świat Kabaretu” (2002)
  • „25x25 – 25 anegdot na 25-lecie PAKI” (2009)
  • „Pytania niekontrolowane, czyli czego nie wiecie o kabarecie” (2012)
  • „Konferansjerem być, czyli o sztuce uwodzenia publiczności” (2013)
  • „A pamiętasz... czyli o tym, jak Kraków został kabaretową stolicą Polski” (2014)

Pomysłodawczyni i dyrektor artystyczny Niebywalencji – Festiwalu im. Jeremiego Przybory.

Specjalistka od promocji, budowania wizerunku i działań kreatywnych.

W latach 90 pracownik naukowy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, do 2003 r. dyrektor Działu Reklamy, Promocji i Programów Zleconych w Polskim Radiu Kielce SA oraz profesjonalnego studia nagrań.

Autorka cyklu kulinarnego „Kuchnia od kuchni” w Dzienniku Polskim[1].

Bibliografia