Krzak, Wojciech

Zgłoszenie do artykułu: Krzak, Wojciech

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Krzak, Wojciech

Data urodzenia:

1980

Informacje

Z wykształcenia antropolog kultury (specjalizował się w egzotycznym temacie pogrzebowych pieśni dawnych Inflant Polskich – obecna Łotwa), multiinstrumentalista. Muzyk intuicyjny (po 4 latach niewdzięcznej nauki gry na akordeonie, definitywnie zrezygnował z wykształcenia muzycznego), przygodę ze sceną zaczynał mając 16 lat , lecz z pewnością najbardziej ukształtowała go dekada w barwach Kapeli ze Wsi Warszawa.

Zwycięzca polskiej edycji konkursu British Council Young Music Entrepreneur of the Year (2007). Miał okazję współpracować z reżyserem Tony Gatlifem (min. zdobywca Złotej Palmy w Cannes). Artysta konceptualny, odpowiedzialny za kompozycje piosenek w projekcie incarNations.

Członek Rady Artystycznej Przeglądu Piosenki Aktorskiej[1].

Bibliografia

1. 

http://www.incarnations.pl/.
Strona internetowa Maja Kleszcz & incarNations [odczyt: 14.05.2016].