Nowaczyk, Tomasz

Zgłoszenie do artykułu: Nowaczyk, Tomasz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Nowaczyk, Tomasz

Data urodzenia:

12 lutego 1979

Miejsce urodzenia:

Września

Informacje

Lider Kabaretu Czesuaf, autor tekstów. Z wykształcenia jest prawnikiem, ukończył aplikację sądową. Jest także stand-uperem i autorem wierszy dla dzieci. Napisał i wydał książkę dla najmłodszych (Gupik ma szczęście! – Book Flow, 2015). Jest także klaunem w fundacji Czerwone Noski (występuje jako klaun w szpitalu). Jego pasją jest bieganie, ukończył ponad dwadzieścia maratonów, półmaratonów i biegów ultra[1].

Bibliografia

1. 

Kozłowska, Agnieszka.
Wywiad Agnieszki Kozłowskiej z Tomaszem Nowaczykiem przeprowadzony 19 sierpnia 2019.