Sobczak, Maciej

Zgłoszenie do artykułu: Sobczak, Maciej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Sobczak, Maciej

Data urodzenia:

29 kwietnia 1967

Informacje

Polski gitarzysta i wokalista bluesrockowy, lider zespołów Hot Water, Boogie Chilli.

Kilkukrotnie koncertował w duecie z Wojciechem Waglewskim. Współpracował z zespołem LombardMałgorzatą Ostrowską. Na początku lat 90. XX w. współpracował krótko z zespołem Żuki Rock and Roll Band, a w 1995 r. gościnnie wziął udział w nagraniu płyty Entomology I tegoż zespołu.

W 2002 r. w warszawskim klubie 99 zagrał wspólny koncert ze Stevenem Seagalem[2][3].

Bibliografia

1. 

http://www.ostrowska.pl/
Oficjalna strona internetowa Małgorzaty Ostrowskiej [odczyt: 23.04.2014].

2. 

http://www.polskirock.art.pl/
Archiwum Polskiego Rocka [odczyt: 13.03.2017].

3. 

Katalog Biblioteki Narodowej