Polski śpiewnik narodowy z melodiami

Zgłoszenie do artykułu: Polski śpiewnik narodowy z melodiami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Polski śpiewnik narodowy z melodiami Tytuł oryginalny: Polski śpiewnik narodowy z melodjami Adamski, Walerian (wydał) Oznaczenie autora wg wydawcy: Adamski Walerjan Uzupełnienie: wydał Walerian Adamski z polecenia Związku Towarzystw Młodzieży Obsada instrumentalna: linia melodyczna z podpisanym tekstem

Data wydania:

1919

Miejsce wydania:

Poznań: Księgarnia i Drukarnia św. Wojciecha

Wydanie:

2

Miejsce druku:

Poznań: Księgarnia i Drukarnia św. Wojciecha

Typ publikacji:

śpiewnik

Sygnatura:

Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” S31

Infomacje

Publikacja wydana nakładem i czcionkami Drukarni i Księgarni św. Wojciecha. Zawiera 155 pieśni na każdą okazję: utwory patriotyczne, religijne i ludowe. Każda pozycja została opatrzona tekstem muzycznym. Wydawnictwo zawiera także skorowidz alfabetyczny oraz uwagi końcowe, które uwzględniono przy opracowaniu śpiewnika.

Dostęp