Arietka Margrabiny

Zgłoszenie do artykułu: Arietka Margrabiny

Arietka Margrabiny Auber, Daniel François Esprit (muzyka)
Scribe, Eugène (słowa)
Chęciński, Jan (tłumaczenie)
Dobrzyński, Ignacy Feliks (układ) Oznaczenie autora wg wydawcy: Auber D. F. E., Scribe Eug., Chęciński Jan, Dobrzyński Ig. F. Uzupełnienie: muzyka Daniel François Esprit Auber; słowa Eugène Scribe; tłumaczenie Jana Chęcińskiego; ułożona z towarzyszeniem fortepianu przez Ignacego Feliksa Dobrzyńskiego Obsada instrumentalna: głos z fortepianem W zbiorze: Marco Spada: opera komiczna w trzech aktach, 3

1860 (około)

Warszawa: Gustaw Sennewald

Warszawa: Henri Hirszel (litografia)

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska 2817 III musicalia

Druk muzyczny składający się z 6 stron o wymiarach 31 na 25 cm.